e-Commerce Specialist – Akcelerator Startu Zawodowego

e-Commerce Specialist


 

Polska z 30% wzrostem obrotów to jeden z najszybciej rozwijających się rynków e-handlu. Pandemia koronawirusa z jednej strony gwałtownie przyspieszyła rozwój e-commerce w Polsce (wartość rynku zakupów online w 2020 roku szacuje się na ok. 100 mld zł), z drugiej zaś zwiększyła zapotrzebowanie na specjalistów ds. sprzedaży internetowej.

Dlatego też uczelnie ekonomiczne, jak np. SGH w Warszawie czy UE w Poznaniu, otwierają coraz to nowe programy studiów związane z e-biznesem. Ten kierunek rozwoju zawodowego cieszy się nie tylko zainteresowaniem pracodawców (zarobki specjalistów e-commerce w Polsce to średnio ponad 5200 PLN wg raportów pracuj.pl), ale również potencjalnych pracowników – działania „w Internetach” to po prostu praca, w której nie sposób się nudzić :)

Nasz 5-dniowy kurs z zakresu sprzedaży cyfrowej/digital sales pt. e-Commerce Specialist pomoże Ci odpowiedzieć na pytania, jak skutecznie prowadzić sprzedaż i promocję w Internecie oraz nauczy Cię, jak w nim zarabiać (zarówno dla Ciebie, jak i Twojej firmy). Podczas 5-dniowego szkolenia dowiesz się w jaki sposób prowadzić sprzedaż internetową, zaczynając od planowania analizy rynku, przez zastosowanie narzędzi, strategii sprzedażowych i marketingowych, aż do wdrożenia, optymalizacji oraz monitorowania działań.

 

Program szkolenia


Dzień 1. Rynek i trendy e-commerce w Polsce oraz psychologia klienta internetowego:

 • główne struktury i modele e-commerce – jak w praktyce działa sprzedaż internetowa i gdzie dziś szukać przewagi konkurencyjnej
 • specjalista ds. sprzedaży internetowej - kariera w e-commerce, co można robić i jakich błędów unikać w początkach pracy

Dzień 2. Budowanie marki w Internecie:

 • jak wyróżnić się w tłumie i zdobywać klientów
 • 7 kroków strategii e-Sales

Dzień 3. Fundamenty digital marketingu:

 • kampanie reklamowe w Google Ads
 • Facebook oraz Instragram dla biznesu – jak działa social selling

Dzień 4. Budowanie i pozycjonowanie sklepu internetowego:

 • popularne oprogramowania dla e-commerce: Shoper®, Sky-shop i inne
 • jak zbudować stronę www, która będzie budować zaufanie do firmy i przyciągać uwagę Klienta
 • -
 • działania na Allegro, Amazon i Ceneo

Dzień 5. Narzędzia wspierające konwersje:

 • pomiar, analiza i optymalizacja sprzedaży internetowej
 • KPI kluczowe czynniki sukcesu dla e-commerce, czyli na co zwracać uwagę by sprzedaż przynosiła zyski

Skorzystaj ze szkolenia bezpłatnie w ramach Akceleratora Startu Zawodowego i zarezerwuj sobie miejsce już dziś!

Co otrzymasz w ramach projektu?


W ramach projektu bezpłatnie skorzystasz z indywidualnej i kompleksowej aktywizacji zawodowej.

 
 • 3 – godzinne spotkania z Psychologiem, na podstawie indywidualnych rozmów oraz psychologicznej oceny kandydatów zgodnie z profilem psychologicznym zostanie zapewniona obiektywna i rzetelna ocena możliwości powodzenia w projekcie wraz z indywidualnym wsparciem.
 
 • 3 – godzinne spotkanie z Doradcą Zawodowym, podczas którego nastąpi identyfikacja Twoich predyspozycji zawodowych, talentów, przewag konkurencyjnych oraz możliwości w zakresie doskonalenia zawodowego. Stworzony podczas spotkania Indywidualny Plan Działania pozwoli na konkretne i aktywne działanie w projekcie. Dodatkowo podczas spotkania opracujesz/ udoskonalisz swoje CV, które przybliży Cię do wymarzonego pracodawcy oraz przejdziesz przez symulację rozmowy kwalifikacyjnej w sprawie stażu.
 
 • Szkolenia mające na celu podwyższanie lub dostosowywanie kompetencji i kwalifikacji niezbędnych na rynku pracy w kontekście zidentyfikowanych Twoich potrzeb.
 
 • 3-miesięczny staż, służący zdobyciu doświadczenia zawodowego, wymaganego przez pracodawców.
 
  3 – godzinne spotkanie z doradcą zawodowym, gdzie podsumujesz swoje działania i popracujesz nad tymi aspektami rynku pracy, które są dla Ciebie wyzwaniem. Przygotujesz swój profil na Linkedin, jak również przećwiczysz przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej, bądź zaplanujesz swoją strategię ścieżki zawodowej na najbliższy rok.
 
 • Wsparcie Pośrednika Pracy, który będzie Twoim wsparciem w zdobywaniu rynku pracy i pokaże jak docierać do wymarzonych pracodawców/ ofert pracy nie tylko na rynku jawnym, ale również i ukrytym.

Z programu Akcelerator Startu Zawodowego skorzystało już ponad
800 osób w całym kraju!

Wygląda ciekawie? Aplikuj już dziś!!!

Projekt „Kujawsko – Pomorski Akcelerator Startu Zawodowego” realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach Osi Priorytetowej I. Osoby młode na rynku pracy Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) 2014-2020, Działania 1.2. Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, Poddziałania 1.2.1. Wsparcie udzielane z Europejskiego Funduszu Społecznego

Projekt realizowany w ramach Wsparcia udzielanego z Europejskiego Funduszu Społecznego

Termin realizacji projektu:
01.04.2020 - 31.12.2021

Wartość projektu:
1 446 134,40 zł

Główny cel projektu:

Zapewnienie indywidualnej i kompleksowej aktywizacji zawodowo-edukacyjnej poprzez podniesienie kwalifikacji zawodowych, umiejętności społecznych oraz zdobycie doświadczenia zawodowego i podjęcie zatrudnienia dla 96 młodych osób ( 54 kobiet i 42 mężczyzn), w tym osób z niepełnosprawnościami, w wieku od 18 do 29 lat, z woj. kujawsko - pomorskiego..

Planowane efekty projektu:

Głównym rezultatem projektu będzie podjęcie zatrudnienia przez:

 • Aktywizacja edukacyjna i podniesienie kwalifikacji zawodowych przez 96 osoby
 • Podjęcie zatrudnienia przez 57 osoby bierne zawodowo,
 • podjęcie zatrudnienia przez 2 osoby niepełnosprawne