tester

Tester oprogramowania


Coraz trudniej wyobrazić sobie aplikację bądź program dostępny na rynku bez sprawdzenia go przez testera. Każdemu z nas chociaż raz w życiu zdążyła się sytuację, że po kliknięciu w ikonkę wyskoczył error albo nic się nie zadziało – to właśnie jest zadanie testera, aby wyłapać te błędy. W branży IT można usłyszeć różne głosy o potrzebie testera w zespole. Z jednej strony traktowany jako zwykły użytkownik z drugiej nawet najbardziej doświadczeni programiści nie zawsze są w stanie wyłapać błędy w procesie twórczym i to właśnie tester odpowiada za wyłapanie, jak największej liczby błędów za nim produkt pojawi się na rynku.

Otrzymasz szansę zdobycia międzynarodowego certyfikatu. ISTQB Foundation Level (poziom podstawowy) to międzynarodowy dokument, wydawany przez stowarzyszenie ISTQB i rozpoznawalny na całym świecie. Jest on potwierdzeniem posiadania kwalifikacji zawodowych z zakresu testowania. Krótko mówiąc: ułatwia start i awans w karierze testera.

Kurs Junior Tester pozwala uporządkować proces testowy. Umożliwia wgląd w przebieg procesu testowego w każdym momencie, pomaga zwiększyć produktywność wytwarzanego oprogramowania, porządkuje terminologię związaną z testowaniem, dając tym podstawy do lepszej komunikacji i lepszego rozumienia się w zespole wytwarzającym oprogramowanie. Nauczysz się, jak tworzyć przypadki testowe oraz jak poprawnie zgłosić błąd. Dodatkowo przetestujesz rozbudowaną aplikację oraz przygotujesz raport z wykrytych defektów.

Konkurencja na rynku pracy jest spora, do wybicia się z tłumu kandydatów nie wystarcza sam fakt zdobycia wykształcenia, potencjalny pracodawca potrzebuje potwierdzenia, że posiadasz odpowiednie kompetencje, dlatego jako uczestnik projektu otrzymujesz szkolenia z najwyższej półki (warte kilkanaście tysięcy złotych), które z pewnością wyróżnią Cię na rynku pracy!

Dołącz do projektu już dziś!!!

Co otrzymasz w ramach projektu?


W ramach projektu bezpłatnie skorzystasz z indywidualnej i kompleksowej aktywizacji zawodowej

 
  • 2 – godzinne spotkanie z Doradcą Zawodowym, podczas którego nastąpi identyfikacja Twoich predyspozycji zawodowych, talentów, przewag konkurencyjnych oraz możliwości w zakresie doskonalenia zawodowego. Stworzony podczas spotkania Indywidualny Plan Działania pozwoli na konkretne i aktywne działania w projekcie.
 
  • Szkolenia mające na celu podwyższanie lub dostosowywanie kompetencji i kwalifikacji niezbędnych na rynku pracy w kontekście zidentyfikowanych Twoich potrzeb.
 
  • lub 3 - miesięczny staż, służący zdobyciu doświadczenia zawodowego wymaganego przez pracodawców.
 
  • Dodatkowo dla osób o najdłuższej nieaktywności na rynku pracy przewidziane jest wsparcie Pośrednika Pracy, które pokaże jak docierać do atrakcyjnych pracodawców/ ofert pracy, nie tylko na rynku jawnym, ale także ukrytym.

Z programu Akcelerator Startu Zawodowego skorzystało już ponad
800 osób w całym kraju!

Wygląda ciekawie? Aplikuj już dziś!!!

Projekt „Mazowiecki Akcelerator Startu Zawodowego 2.0” realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach Osi Priorytetowej I. Rynek pracy otwarty dla wszystkich, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) 2014-2020, Działania 1.2. Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy - programy konkursowe, Poddziałania 1.2.1. Wsparcie udzielane z Europejskiego Funduszu Społecznego

Projekt realizowany w ramach Wsparcia udzielanego z Europejskiego Funduszu Społecznego

Termin realizacji projektu:
01.01.2021 r. - 31.03.2022 r.

Wartość projektu:
1 104 120,00 zł

Główny cel projektu:

Zapewnienie indywidualnej i kompleksowej aktywizacji zawodowo-edukacyjnej poprzez podniesienie kwalifikacji zawodowych, umiejętności społecznych oraz zdobycie doświadczenia zawodowego i podjęcie zatrudnienia dla 96 młodych osób (52 kobiet i 44 mężczyzn), w tym osób z niepełnosprawnościami, w wieku od 18 do 29 lat, w tym: biernych zawodowo, bezrobotnych niezarejestrowanych w UP oraz tzw. ubogich pracujących, osób zatrudnionych na umowach krótkoterminowych oraz pracujących w ramach umów cywilno-prawnych, z województwa mazowieckiego (m. Radom, m. st. Warszawa), poprzez kompleksową ścieżkę działań aktywizujących obejmujących w zależności od potrzeb: identyfikację i diagnozę potrzeb wraz z utworzeniem IPD, grupowe poradnictwo zawodowe, szkolenia zawodowe dostosowane do predyspozycji Uczestnika i potrzeb rynku pracy, staże zawodowe oraz pośrednictwo pracy.

Planowane efekty projektu:

Głównym rezultatem projektu będzie:

  • Aktywizacja edukacyjna i podniesienie kwalifikacji zawodowych przez 68 osób
  • Podjęcie zatrudnienia przez 50 osób
  • Poprawę sytuacji na rynku pracy przez 3 osoby zatrudnione