Wybór kursów technicznych
Wybierz dopasowany do Ciebie jeden spośród proponowanych kursów technicznych:
- Walce drogowe (wszystkie) klasa II - 102 godz.
- Przecinarki do nawierzchni drogowych o napędzie spalinowym (wszystkie) klasa III - 36 godz.
- Rusztowania budowlano-montażowe, metalowe, montaż i demontaż, bez klasy – 80 godz.
- Koparko-ładowarki, wszystkie, klasa III – 134 godz.
- Koparka jednonaczyniowa do 25 ton, klasa III – 134 godz.
- Ładowarki jednonaczyniowe do 20 ton, klasa III – 134 godz.
- Wielozadaniowe nośniki osprzętów, bez klasy – 134 godz.
Kurs realizowany przez najlepszy w Polsce Ośrodek Szkolenia Operatorów Maszyn posiadający symulatory koparki i ładowarki firmy VOLVO, na których prowadzone sa w sposób bezpieczny zajęcia praktyczne wstępne na maszynach. Stawiając na zawody techniczne, z pewnością nie będziesz narzekać na nudę czy brak perspektyw.
Ośrodek posiada specjalistyczną pracownię dla monterów rusztowań wyposażoną w elementy rusztowań oraz plansze i materiały szkoleniowe, a na terenie Instytutu postawiona została wyspecjalizowana ścianą do treningu
Realizując kursy uzyskasz certyfikat potwierdzający kwalifikacje zawodowe - książeczkę operatora z wpisem uzyskanych uprawnień oraz świadectwo. Wszystkie szkolenia kończą się egzaminem państwowym przed komisją egzaminacyjną
Zapewniamy kadrę szkoleniową składająca się z wysokiej klasy specjalistów, a także nowoczesny sprzęt spełniający aktualne standardy i atesty
Dołącz do projektu już dziś!!!
Co otrzymasz w ramach projektu?
W ramach projektu bezpłatnie skorzystasz z indywidualnej i kompleksowej aktywizacji zawodowej.
- 5 – godzinne spotkania z Psychologiem, na podstawie indywidualnych rozmów oraz psychologicznej oceny kandydatów zgodnie z profilem psychologicznym zostanie zapewniona obiektywna i rzetelna ocena możliwości powodzenia w projekcie wraz z indywidualnym wsparciem.
- 3 – godzinne spotkanie z Doradcą Zawodowym, podczas którego nastąpi identyfikacja Twoich predyspozycji zawodowych, talentów, przewag konkurencyjnych oraz możliwości w zakresie doskonalenia zawodowego. Stworzony podczas spotkania Indywidualny Plan Działania pozwoli na konkretne i aktywne działanie w projekcie.
- Szkolenia mające na celu podwyższanie lub dostosowywanie kompetencji i kwalifikacji niezbędnych na rynku pracy w kontekście zidentyfikowanych Twoich potrzeb.
- 3 – godzinne spotkanie z Doradcą Zawodowym, podczas którego podsumujesz swoje działania i popracujesz nad tymi aspektami rynku pracy które są dla Ciebie wyzwaniem. Dodatkowo podczas spotkania opracujesz/udoskonalisz swoje CV, które przybliży Cię do wymarzonego pracodawcy.
- Wsparcie Pośrednika Pracy, który będzie Twoim wsparciem w zdobywaniu rynku pracy i pokaże jak docierać do wymarzonych pracodawców/ ofert pracy nie tylko na rynku jawnym, ale również i ukrytym.
- Dodatkowo, dla osób o statusie biernego imigranta, przewidziany jest 3-miesięczny staż zawodowy.
Z programu Akcelerator Startu Zawodowego skorzystało już ponad
800 osób w całym kraju!
Wygląda ciekawie? Aplikuj już dziś!!!
Projekt „Mazowiecki Akcelerator Startu Zawodowego” realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach Osi Priorytetowej I. Rynek pracy otwarty dla wszystkich Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) 2014-2020, Działania 1.2. Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy - projekty konkursowe, Poddziałania 1.2.1. Wsparcie udzielane z Europejskiego Funduszu Społecznego
Projekt realizowany w ramach Wsparcia udzielanego z Europejskiego Funduszu Społecznego
Termin realizacji projektu:
01.10.2019 - 29.01.2022
Wartość projektu:
1 297 694,78 zł
Główny cel projektu:
Zapewnienie indywidualnej i kompleksowej aktywizacji zawodowo-edukacyjnej poprzez podniesienie kwalifikacji zawodowych, umiejętności społecznych oraz zdobycie doświadczenia zawodowego i podjęcie zatrudnienia dla 96 młodych osób ( 53 kobiet i 43 mężczyzn), w tym osób z niepełnosprawnościami, w wieku od 18 do 29 lat, w tym: tzw. ubogich pracujących, osób zatrudnionych na umowach krótkoterminowych oraz pracujących w ramach umów cywilno-prawnych, oraz imigrantów (w tym osób polskiego pochodzenia), z województwa mazowieckiego, poprzez kompleksową ścieżkę działań aktywizujących obejmujących w zależności od potrzeb: identyfikację i diagnozę potrzeb wraz z utworzeniem IPD, grupowe poradnictwo zawodowe, szkolenia zawodowe dostosowane do predyspozycji Uczestnika i potrzeb rynku pracy, staże zawodowe oraz pośrednictwo pracy.
Planowane efekty projektu:
Głównym rezultatem projektu będzie podjęcie zatrudnienia przez:
- Aktywizacja edukacyjna i podniesienie kwalifikacji zawodowych przez 96 osób
- Podjęcie zatrudnienia przez 48 biernych imigrantów
- Podniesienie kwalifikacji zawodowych przez 48 osób zatrudnionych na umowy krótkoterminowe